Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Naprawa i regeneracja silników jazdy

Silnik jazdy to element układu hydraulicznego w koparce, który jest podatny na uszkodzenia. Dlatego jeśli zaobserwujesz, że silnik jazdy w Twojej koparce nie działa jak powinien, nie zwlekaj i zleć nam jego regenerację. Przyjrzymy się usterce w trybie natychmiastowym.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasz serwis? Ponieważ zajmujemy się profesjonalną naprawą i regeneracją silników jazdy, a kluczową cechą naszych serwisantów jest wysoki poziom wiedzy technicznej oraz doświadczenie w usuwaniu nawet najtrudniejszych usterek.

Naprawa i regeneracja silników jazdy za każdym razem poprzedzona jest fachową diagnozą podzespołu. Szczegółowo badamy przyczynę awarii i jednocześnie upewniamy się, że jej wystąpienie nie doprowadziło do uszkodzenia innych elementów podzespołu.

Po kompleksowej regeneracji, przeprowadzamy rzetelne testy. Robimy to po to, by mieć pewność, że usterka została usunięta i zweryfikować, czy wydajność pracy hydromotoru jest w pełni zgodna z parametrami technicznymi, które określił producent.

Naprawa i regeneracja silników jazdy

Ekspresowa weryfikacja


Zdajemy sobie sprawę jak kosztowne bywają przestoje maszyny, dlatego staramy się działać natychmiast. W 90% przypadków, nasi klienci w ciągu 24h otrzymują informację zwrotną na temat tego, co wymaga naprawy wraz ze szczegółową wyceną.

Aby zapewnić Ci odpowiedni poziom obsługi, w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Z pasją odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania.

Na wykonane przez nas usługi zawsze udzielamy klientom 6-miesięcznej gwarancji.

Jak zgłosić naprawę lub regenerację silnika jazdy?


1.

Zgłoszenie naprawy

Zadzwoń do nas. Nasz konsultant zapyta Cię o kilka podstawowych rzeczy, przede wszystkim markę i model koparki, w której wystąpiła awaria oraz poprosi Cię o opisanie, czym ona się objawia.

2.

Odbiór

Zlecony przez nas kurier odbierze od Ciebie uszkodzony podzespół lub możesz wysłać go sam. Nie zapomnij o dołączeniu karteczki zawierającej następujące informacje: nazwa firmy, adres e-mail, nr telefonu, marka i model maszyny oraz krótki opis usterki.

3.

Diagnoza i wycena

Po zdiagnozowaniu awarii, przedstawimy Ci koszt przewidywanej naprawy.

4.

Dostarczenie podzespołu

Po wykonanej naprawie serwisowej sprawny podzespół dostarczy do Ciebie kurier.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszydtko zgodne z zamówieniem i sprawnie !!!
2024-05-17
Polecam
pixel