Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Naprawa zwolnic

Zwolnica to nieodłączny element wyposażenia każdej koparki gąsienicowej. Bez niej nie jest ona w stanie pracować, dlatego sprawna zwolnica to konieczność. Co jednak zrobić, gdy urządzenie to przestaje działać?

Na pewno nie ma sensu ryzykować i korzystać z niej mimo wszystko lub – co gorsza – samemu brać się za naprawę. Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz – wystarczy skontaktować z nami! Od wielu lat naszą specjalnością jest naprawa zwolnic zdecydowanej większości marek koparek. Lata doświadczenia pozwalają nam cieszyć się uznaniem w branży, zaufało nam już tysiące klientów z całej Polski.

Każdego dnia do naszego serwisu trafiają zwolnice, które dotknięte przez różnego rodzaju awarie już nie spełniają swojego przeznaczenia. Jednak każdego dnia również opuszczają go zwolnice, które przeszły fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny i mogą powrócić do codziennej pracy. Dlatego też nie musisz mieć obaw co do naszej firmy i naszych fachowców.

Co zapewniamy w ramach naprawy zwolnic?


  • Dokładna weryfikacja awarii - wysłuchamy opowieści o objawach oraz o tym jak doszło do awarii, zajrzymy do wnętrza zwolnicy, zbadamy kluczowe części.
  • Rzetelna wycena przed rozpoczęciem prac.
  • Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
  • 6 miesięcy gwarancji na każdą naprawę!

Naprawa zwolnic

Jak zgłosić zwolnice do naprawy?


1.

Zgłoszenie naprawy

Zadzwoń do nas. Nasz konsultant zapyta Cię o kilka podstawowych rzeczy, przede wszystkim markę i model koparki, w której wystąpiła awaria oraz poprosi Cię o opisanie, czym ona się objawia.

2.

Odbiór

Zlecony przez nas kurier odbierze od Ciebie uszkodzony podzespół lub możesz wysłać go sam. Nie zapomnij o dołączeniu karteczki zawierającej następujące informacje: nazwa firmy, adres e-mail, nr telefonu, marka i model maszyny oraz krótki opis usterki.

3.

Diagnoza i wycena

Po zdiagnozowaniu awarii, przedstawimy Ci koszt przewidywanej naprawy.

4.

Dostarczenie podzespołu

Po wykonanej naprawie serwisowej sprawny podzespół dostarczy do Ciebie kurier.

Naprawa zwolnic

Naprawa zwolnic w naszym wykonaniu jest niezwykle sprawna i w 100% możesz być pewien o wysokiej jakości naszego serwisu. W większości przypadków weryfikacja do 24h dostarczenia do nas części, a każda wykonana naprawa jest objęta 6-miesięczną gwarancją, więc nie musisz obawiać się o naszą nierzetelność czy o pobieżne usunięcie awarii.

Wszystko będzie jak najbardziej profesjonalnie, bo jesteśmy liderami na rynku serwisowania zwolnic.

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 676 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Profesjonalnie 5 gwiazdek
2024-05-05
towar wg opisu , pomoc telefoniczna na wysokim poziomie a drugi zakup odbył się już bez przedpłaty
pixel