Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Rolki jezdne/ dolne

( ilość produktów: 1889 )

Rolki jezdne do koparek gąsienicowych

Rolki jezdne w koparkach pełnią kluczową funkcję w zapewnianiu mobilności i stabilności koparki gąsienicowej. Są to elementy podwozia, które umożliwiają ruch koparki po różnych rodzajach terenu. Przejmują one ciężar maszyny i pomagają w równomiernym rozłożeniu go na gąsienicach, dzięki czemu można uniknąć nadmiernego obciążenia poszczególnych elementów maszyny.

Zużycie rolek jezdnych jest naturalnym procesem, który występuje w wyniku ich eksploatacji. Zużyte rolki mogą powodować problemy z prowadzeniem gąsienic, a także zwiększać ryzyko ich zerwania. Dlatego ważne jest regularne sprawdzanie stanu rolek jezdnych i ich wymiana w razie konieczności.

Jeśli maszyna pracuje w ekstremalnych warunkach, takich jak kamieniołomy czy kopalnie, rolki mogą zużywać się szybciej ze względu na podwyższony poziom tarcia i duże obciążenia. Tutaj rekomendujemy wymianę wszystkich rolek jednocześnie dla utrzymania wydajności i bezpieczeństwa maszyny.

Oto kilka wskazówek, które pomogą przedłużyć żywotność rolek jezdnych:

  • regularnie sprawdzaj ich stan i wymieniaj je w razie potrzeby,
  • w miarę możliwości unikaj pracy w trudnych warunkach, takich jak tereny podmokłe lub piaszczyste,
  • stosuj odpowiednie środki smarujące

Wszystkie rolki jezdne, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nie mamy żadnych wątpliwości, że rolki jezdne kupione w naszym sklepie sprostają Twoim oczekiwaniom, co do ich jakości.

Dzięki prostym filtrom wyszukiwania bez najmniejszego problemu znajdziesz rolkę dedykowaną do swojej koparki. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią liczbę zębów, otworów, czy średnicę wewnętrzną.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 718 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Obsługa bezproblemowa. Bardzo miły kontakt telefoniczny z konsultantami. Informacje odnośnie zamówionego towaru i wysyłki na bieżąco. Polecam serdecznie ten sklep.
2024-07-07
Szybko i sprawnie. Polecam
pixel