Darmowa dostawa do paczkomatów InPost dla zamówień powyżej 800 zł *
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

KREDYT KUPIECKI DLA FIRM

Jesteś naszym stałym klientem i chciałbyś realizować zamówienia z odroczonym terminem płatności?

 

Kredyt kupiecki, czyli odroczony termin płatności mogą otrzymać jednostki budżetowe oraz firmy będące naszymi stałymi Klientami, które zrealizowały co najmniej 3 transakcje.

W celu uzyskania kredytu kupieckiego prosimy o kontakt z obsługą naszego sklepu, która na podstawie przesłanego oświadczenia, dokona weryfikacji firmy w bazach BIG, BIK, ZBP, Wywiadownia Informacja Kredytowa oraz Coface i podejmie decyzję o przyznaniu kredytu kupieckiego. Wysokość przyznanego kredytu oraz termin płatności są przedmiotem indywidualnych ustaleń.

 

Jesteś nowym Klientem i chciałbyś otrzymać kredyt kupiecki przy pierwszym zamówieniu?

 

Podmioty zainteresowane uzyskaniem odroczonego terminu płatności już przy pierwszym zamówieniu prosimy o kontakt z obsługą sklepu, która na podstawie przesłanego oświadczenia dokona weryfikacji firmy w bazach BIG, BIK, ZBP, Wywiadownia Informacja Kredytowa oraz Coface i podejmie decyzję o przyznaniu kredytu kupieckiego.

Podczas pierwszej transakcji minimalnym progiem wartości zamówienia, do którego można zastosować kredyt kupiecki to 1000 zł netto, a maksymalnym 5000 zł netto. Termin płatności zostaje przedmiotem indywidualnych ustaleń.

Utrzymanie lub podniesienie nadanego limitu kredytowego możliwe jest jedynie w przypadku terminowego regulowania płatności.

Wzór upoważnienia do pobrania Raportu Rozszerzonego o Firmie w formacie PDF

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 579 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-24
szybko ,sprawnie i na temat ,natychmiastowy kontakt telefoniczny ,szybka dostawa na wskazany adres .Pozdrawiam. Green Forest sp z.o.o
2023-11-24
Polecam
pixel