Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Serwis pogwarancyjny

JAK ZGŁOSIĆ NAPRAWĘ - KROK PO KROKU


1. ZGŁOSZENIE NAPRAWY

Zadzwoń do nas wybierając na infolinii numer 2.

2. ODBIÓR

Zlecony przez nas kurier odbierze od Ciebie uszkodzony podzespół lub możesz wysłać go sam.

3. DIAGNOZA I WYCENA NAPRAWY

Po zdiagnozowaniu awarii, przedstawimy Ci koszt przewidywanej naprawy.

4. DOSTARCZENIE PODZESPOŁU

Po wykonanej naprawie serwisowej sprawny podzespół dostarczy do Ciebie kurier.

SERWIS HYDROMOTORÓW I ZWOLNIC


Hydromotor czy zwolnica, to urządzenia, które utrzymują Twoją koparkę w ciągłym ruchu. Jednak w dalszym ciągu jest to “tylko” podzespół, który wymaga okresowego serwisu, aby mógł służyć nam jak najdłużej i jak najlepiej. Jako dystrybutor wielu producentów hydromotorów czy zwolnic do koparek prowadzimy usługi serwisowe w zakresie naprawy hydromotorów i zwolnic. Nasi specjaliści każdego dnia przeprowadzają naprawy hydromotorów i innych podzespołów hydraulicznych koparek niezależnie od marki, zapewniając przy tym profesjonalną usługę oraz indywidualne podejście do Klienta. Centrum serwisowe zlokalizowane w siedzibie firmy we Wrzawach, jednak dzięki usługom kurierskim umożliwiamy serwisowanie hydromotorów z całej Polski.
Jeżeli w swojej firmie posiadasz koparkę, która wymaga pomocy specjalisty, to nasz serwis jest dla niej odpowiednim miejscem. Zajmujemy się naprawą i serwisem podzespołów do dużych maszyn inwestycyjnych jak i do małych przydomowych sprzętów. Przy pracy z układem hydraulicznym zwlekanie z naprawą nawet najmniejszych problemów, może przynieść dramatyczne skutki, dlatego warto działać szybko i sprawnie. Jeżeli układ napędowy Twojej koparki wymaga naprawy, nasi specjaliści chętnie się tym zajmą

NAPRAWA HYDROMOTORÓW I ZWOLNIC


Nieoczekiwana awaria koparki potrafi wytrącić z równowagi nawet najspokojniejszego szefa czy operatora. Tym bardziej, gdy urządzenie zawodzi nas o poranku tuż przed wyjazdem na budowę. Jak mamy działać w takiej sytuacji? Pierwsze co powinniśmy zrobić w przypadku awarii silnika jazdy czy silnika obrotu to kontakt ze specjalistą, który służąc profesjonalną poradą, pozwoli odpowiednio zabezpieczyć podzespół. Jeżeli Twoja koparka wymaga naprawy, to nasz serwis spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasi specjaliści zajmują się naprawą silników jazdy, naprawą zwolnic, naprawą silników obrotu, a także reduktorów obrotu do każdej koparki gąsienicowej, a to co, nas cechuje, to szybka i szczegółowa realizacja zleceń.
Każdego dnia do naszego serwisu trafiają urządzenia, które dotknięte przez różnego rodzaju awarie już nie spełniają swojego przeznaczenia. Jednak każdego dnia również opuszczają zwolnice czy hydromotory, które przeszły fachowy serwis i mogą powrócić do codziennej pracy, zadowalając swoich użytkowników i właścicieli. Z naszych usług skorzystało już wielu właścicieli małych firm, szereg dużych korporacji jak i mnóstwo przydomowych majsterkowiczów.

PRZEGLĄD I KONSERWACJA ZWOLNICY, HYDROMOTORU


Zwolnica koparki, hydromotor jak każdy podzespół hydrauliczny wymaga od nas regularnej konserwacji. Takie działania chronią naszą maszynę przed niepożądanymi awariami oraz koniecznością napraw oraz gwarantują możliwość bezustannego zarabiania pieniędzy. Aby zapewnić długą żywotność hydromotoru, zwolnicy, należy raz na jakiś czas, zgodnie z instrukcją maszyny, wylać olej ze zwolnicy i wlać ponownie nowy. Podczas tej czynności należy dokładnie sprawdzić okolice koła napędowego czy nie pokazują się tam ślady niebezpiecznych wycieków. Specjaliści z naszego serwisu zajmują się przeglądem oraz okresową konserwacją zwolnic i hydromotorów. Oddając zwolnicę, hydromotor w nasze ręce, masz pewność dokładnie przeglądniętego i odnowionego podzespołu, który posłuży Ci długie lata.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY
NAJPOPULARNIEJSZYCH MAREK KOPAREK W POLSCE


Wykonujemy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne najpopularniejszych marek koparek w Polsce.
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Szybko i sprawnie
2024-05-17
Polecam
pixel