Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Montaż i demontaż

Jak poprawnie zdemontować hydromotor?
Samodzielny demontaż hydromotoru wydaje Ci się skomplikowane i czasochłonne? Postępuj zgodnie z naszą instrukcją, a z pewnością cały proces przejdzie o wiele sprawniej! Podpowiadamy również, jak uniknąć błędów i zadbać o bezpieczeństwo podczas pracy.
Czytaj więcej
Jak wymienić alternator w koparce? – poradnik krok po kroku
Może się wydawać, że wymiana alternatora w koparce bez odpowiedniej wiedzy i narzędzi nie należy do najprostszych czynności, jednak nie jest to skomplikowany proces. Jeśli masz doświadczenie w naprawie maszyn, wymiana alternatora w koparce nie powinna sprawić problemu. Dowiedz się, jak robić to bezpiecznie.
Czytaj więcej
Jak zamontować hydromotor? Kilka cennych porad
Nie ulega wątpliwości, że montaż hydromotoru w koparce nie należy do najprostszych zadań. Dlatego też zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci w instalacji podzespołu i przywróceniu maszyny do dalszej pracy. Przeczytaj je, by nie popełnić żadnych błędów i uniknąć dalszych przestojów maszyny.
Czytaj więcej
Czy operator koparki jest w stanie wykryć awarię hydromotoru?
Nie trzeba być mechanikiem ciężkiego sprzętu, aby wiedzieć, kiedy z koparką dzieje się coś nie tak. Sam operator jest w stanie to określić, ponieważ bardzo dobrze wie, jak jego sprzęt powinien brzmieć i pracować. Zazwyczaj to on jest pierwszą osobą, która zauważa wystąpienie problemów w maszynie. Skupmy się na kilku przykładach, na które szczególnie należy zwracać uwagę.
Czytaj więcej
Dlaczego uszczelnienia pływające ulegają uszkodzeniom?
Żywotność wszystkich uszczelnień jest mocno ograniczona, a uszczelnienia pływające są prawdopodobnie narażone na większe zużycie niż jakakolwiek inne uszczelnienie w hydromotorze. W porównaniu z innymi elementami przekładni, takimi jak zębatki czy wałek zwolnicy, ich żywotność jest tym bardziej krótka.
Czytaj więcej
Jak podpiąć hydromotor do koparki

Sporo osób ma problem z podpięciem hydromotoru do swojej koparki. Dlatego też przygotowaliśmy krótki poradnik dzięki któremu problem już się nie powtórzy. W poradniku wyjaśniamy, które przewody gdzie podpiąć oraz do czego one służą. Pamiętaj aby na czas wymieniać rolki i koła napędowe ponieważ to one są główną przyczyną uszkodzeń hydromotorów i zwolnic.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 672 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Profesjonalnie 5 gwiazdek
2024-05-06
Super polecam
pixel