Zamówienia złożone do godziny 15:20 wysyłamy tego samego dnia. Dotyczy przesyłki kurierskiej DHL
Zadzwoń do nas17 250 88 92Pracujemy od pn. do pt. 8:00 - 16:00

Naprawa zwolnicy

Jak poprawnie zdemontować hydromotor?
Samodzielny demontaż hydromotoru wydaje Ci się skomplikowane i czasochłonne? Postępuj zgodnie z naszą instrukcją, a z pewnością cały proces przejdzie o wiele sprawniej! Podpowiadamy również, jak uniknąć błędów i zadbać o bezpieczeństwo podczas pracy.
Czytaj więcej
Przyczyny zacinającego się hydromotoru
Zacinający się hydromotor w koparce może prowadzić do różnych negatywnych konsekwencji, zarówno dla samego hydromotoru, jak i dla całej koparki. Może to być spowodowane różnymi czynnikami, np.: zużyciem części lub problemami ze smarowaniem. Skąd wiedzieć, co stanowi problem? Podpowiadamy! 
Czytaj więcej
Jak wymienić olej w zwolnicy? Poradnik od A do Z

Słyszałeś o zasadzie mówiącej, że żywotność przekładni planetarnej w koparce jest wprost proporcjonalna do częstotliwości wymiany oleju przekładniowego? Dlatego tak ważna jest jego regularna wymiana. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić – przychodzimy z odpowiedziami!

Czytaj więcej
Czy wiesz, co chroni silnik jazdy przed zanieczyszczeniami?

Utrzymywanie podwozia koparki w czystości jest bardzo ważne. Wbrew pozorom, nawet najmniejsze zanieczyszczenie, których na placu budowy nie brakuje, może spowodować obniżenie wydajności silnika jazdy lub nawet być sprawcą jego awarii. Dowiedz się, jak wykryć zanieczyszczenie w silniku jazdy i jakie zagrożenia może ono spowodować.

Czytaj więcej
Co zrobić, gdy ze zwolnicy wycieka olej?

Od czasu do czasu hydromotory w koparkach ulegają usterkom. Do najczęstszych usterek należy wyciek oleju. Nieszczelność zwolnicy może być oznaką poważniejszych problemów, które zbagatelizowane mogą przyczynić się do kosztownych napraw i niepotrzebnych przestojów maszyny.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 611 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-08
jak zawsze, wszystko ok
2023-12-20
Polecam
pixel